WYSIWYG Web Builder
fotky společné šály naleznete zde:
https://www.facebook.com/pg/malynosicek/photos/?tab=album&album_id=136958080266949

SPOLEČNÁ ŠÁLA
Nosíčkova společná šála zahřeje dva krky jednou ranou! V teple tak bude jak krk nosiče, tak krk malého nosíčka. Je to vlastně klasický tunel, který však délkou ideálně vyhovuje dvěma krkům. Šálu obtočíte dvakrát kolem krku nosiče a jednou přehodíte „osmičkou“ přes krček miminka. Pokud budete chtít nosit šálu jenom Vy, jednoduše ji obtočíte kolem Vašeho krku třikrát!

Společná šála je vhodná i na kojení v nosítku/šátku - pouze sundáte šálu („osmičku“) z krku miminka a přehodíte šálu na zátylek miminka tak, abyste měla dostatek prostoru kojit, ale miminko bylo pořád chráněno proti větru.

Výhodou společné šály od Nosíčka je také to, že se na rozdíl od různých společných nákrčníků) nezapíná na patentky a je opravdu jednoduché ji nasadit i sundat například tehdy, pokud Vám miminko venku usne a potřebujete ho doma vyklopit do pelíšku a hodit si nohy nahoru.

MATERIÁL A BARVA
Společná šála od Nosíčka je vyráběna z heboučkého a hřejivého minky, na přání však lze po domluvě vyrobit i z jiného materiálu.

Barvu šály můžete vybrat ze skladových šál (viz facebookové album). Můžete však pohledat minky i na internetu, nejraději zde https://www.unuodesign.cz/minky/ a domluvit se na ušití šály z jiné barvy s Nosíčkem.
Nosíček